18 września 2012

Na dobry początek!


Witajcie w naszych skromnych progach, drodzy czytelnicy :) 
Jeśli trafiliście tutaj z jakiegoś konkretnego powodu, mamy nadzieję, że znajdziecie to, czego szukacie. Jeżeli przywiódł Was tu jedynie przypadek nie ma problemu, każdy pretekst jest dobry by zapoznać się z coolturką.

Jako że jest to post powitalny, nie będę przedłużać i zanudzać Was swoimi wywodami (na to przyjdzie jeszcze pora). Wspomnę jedynie w skrócie na co możecie liczyć w przyszłości. Coolturka to nie tylko filmy, muzyka i książki. To pewien sposób patrzenia na otaczający nas świat. Przygotujcie się więc na dość nietypowe recenzje. Postaramy się też przybliżyć Wam sylwetki naszych ulubionych zespołów i wokalistów. Dodatkowo będziecie mogli poznać podstawy języka hiszpańskiego, w przyszłości może również innych. Raz w miesiącu planujemy dodawać wtopę miesiąca, czyli jakieś wydarzenie, zjawisko lub książkę/film/piosenkę, które naszym zdaniem jest po prostu okropne.

Mamy nadzieję, że Was nie zanudzimy i będziecie wyrażać w komentarzach swoje zdanie, być może pokazując nam, co można poprawić.

PS. Nie jesteśmy związane z żadnymi wydawnictwami, czy wytwórniami, więc nasze opinie pozostaną bez wpływu czynników zewnętrznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...