O nas

Dzień dobry! Cześć i czołem!


Spytacie pewnie skąd się wzięłyśmy? 


Pytanie proste, a i odpowiedź banalna. Jesteśmy zgrają trzech kobiet, kochających dobrą muzykę, książki i filmy. Ogólnie rzecz biorąc bierzemy wszystko, co oferuje nam nasza kultura.

Kim jesteśmy?Pozwólcie zatem, że się przedstawimy. Po kolei:
To jest Noemi lub jak kto woli Ann. Namiętnie ogląda nowości filmowe i zaczytuje się w książkach. Nie obca jest jej dobra muzyka jak i sala kinowa. Skarbnica wiedzy z dziedziny coolturki . :D

Sama o sobie:
"Jestem maniakiem filmowym i książkowym, o ironicznym spojrzeniu na rzeczywistość"Ta pani tutaj to Vivienne, znana też jako Aga. Urodziła się z książką w dłoni, więc marna lektura jej nie zadowoli. Żaden gatunek nie jest jej obcy,czy to horror, czy też fantastyka, ona niczego nie unika.

Sama o sobie:
"Z niecierpliwością przewracam strony, cynicznie nastawiona do świata, sarkazem walcze z pozornie silniejszymi."
Ostatnią członkinią naszej trójcy jest Kath, czyli po prostu Kasia. Panna z zauroczeniem przyglądająca się nowościom książkowym i nie tylko. Opętana muzyką, nie wzgardzi dobrym filmem.

Sama o sobie:
"Jestem narwana i nie potrafię usiedzieć w miejscu, ale dobrą książkę, film czy piosenkę wyniucham na kilometr."Tak właśnie wygląda nasza ekipa. Różnimy się od siebie, możliwe nawet, że jesteśmy całkiem niepodobne. Jednak łączy nas jedno! Ciekawość świata i COOLTURKI! :D

Pozdrawiamy!!! 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...