16 kwietnia 2015

Twenty One Pilots - premiera albumu Blurryface

Siemanko!

Dzisiejszy wpis dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy tak jak ja darzą sympatią zespół Twenty One Pilots. Są osoby doskonale zdające sobie sprawę z nadchodzącego wydarzenia. Wiem jednak, że nie każdy śledzi poczynania swoich ulubionych grup muzycznych. W ramach przypomnienia dla poinformowanych i 'newsa' dla tych niezorientowanych tworzę tę notkę.

"Blurryface", mający się ukazać 19 maja tego roku, jest czwartym krążkiem tego duetu. Do dnia kiedy wreszcie będzie można zapoznać się ze wszystkimi nowymi utworami pozostał miesiąc.
Dzięki uprzejmości muzyków możemy już w tej chwili słuchać i oglądać dwa single.

Pierwszy z nich, Fairly Local, pojawił się w marcu wraz z teledyskiem.


Drugi i jak do tej pory ostatni opublikowany(początek kwietnia) 'kawałek' to Tear In My Heart, do którego tak jak w przypadku "Fairly..." też powstał klip.


Oprócz tych dwóch utworów, możemy spodziewać się 12 kolejnych piosenek. Poznamy je, prawdopodobnie, dopiero w momencie ukazania się "Blurryface" na rynku muzycznym. Jest jednak na co czekać!

Co sądzicie o przedstawionych wyżej "kąskach"? Podobają się Wam? 

Pozdrawiam!

P.S. Jeśli jesteście fanami zespołu i chcielibyście przeczytać o nich w cyklu "Bliżej Muzyki", mam dla Was dobrą wiadomość. Jak tylko ukażą się wpisy o dotychczasowo zgłoszonych zespołach i muzykach, napiszemy o Twenty One Pilots.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...