6 stycznia 2014

Nowy Rok!



Witajcie,
Cisza tu była jakiś czas i prawdopodobnie jeszcze chwilę będzie...sami wiecie jak to jest ze studiami czy nawet szkołami....
Ale z racji tego, że rok 2013 przeminął, a przybył młodziutki 2014 chcę Wam złożyć życzenia od całej ekipy: Aby Wadze postanowienia noworoczne nie okazały się zbyt przygniatające, żeby po świętach nie trzeba było zbyt dużo do zrzucania, by wiodło się w miłości i by nikt w tym roku nie psuł Wam nerwów. Na koniec wszystkim studentom by sesja nie była zbyt okrutna, czego życzę i sobie, a także dla uczniów wysypu jak najlepszych ocen.
Maturzyści! Trzymajcie się! Dacie radę!

Zapewne ponownie jakiś post pojawi się po sesji, dlatego też dziś tylko wspomnę o premierze "Hobbita...", którego nie miałam jeszcze okazji obejrzeć. Jednak gdy tylko nadrobię podzielę się z Wami moją opinią! Jak pewnie wiecie jest to druga część ekranizacji powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J. R. R. Tolkiena. Nie chcę za wiele dziś pisać na ten temat, ale jak tylko znajdę chwilę napiszę Wam zbiorczą notkę o wszystkich trzech częściach tego filmu.
Tymczasem jak Wam podobał się film jeśli byliście, czy polecacie? Jeśli nie byliście to czy zamierzacie iść?

Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...